Bannerová reklama

display advertising zahrnuje textové, obrázkové i video bannery

Display advertising, čili bannerová reklama, je velmi využívanou formou prezentace na internetu. Jde o grafickou plošnou reklamu různých rozměrů a tvarů. Úloha bannerové reklamy spočívá především v kreativitě, v umění zaujmout, upozornit, opětovně oslovovat, provokovat k akci, ale také informovat. Cílem je pak především awaraness – šíření povědomí, brand.

Přínosy display advertising:

 • vizuální upoutání potenciálních zákazníků
 • vybudování a posílení značky, zavedení jména firmy
 • uvedení nového produktu na trh
 • výhodná cena reklamy
 • sledování statistik a jejich vyhodnocení

Bannerová reklama

Bannerovou reklamu můžeme cílit podle mnoha kritérií: věk, region, pohlaví, zájmy... Spolupracujeme s důležitými mediálními domy na trhu, kde každý z nich má pod sebou celou řadu kvalitních a zajímavých portálů.

Pokud nepotřebujete nebo nechcete cílit, pak Vám doporučujeme nákup inzertních ploch CPC kampaní (platba za proklik), kde máte garantovaný počet prokliků na Vaše stránky a cena je velmi příznivá. Získáte nejen téměř bezkonkurenční cenu za proklik na banner (již od 8,00 Kč), ale také vysoké číslo impresí, které Vám dá přidanou hodnotu – zvýšení povědomí o produktu, službě, značce. Pokud je vybrána vhodná mediální síť, dosahuje míra opuštění stránek (v Google Analytics) do 60%, na bannerovou kampaň výborný výsledek.

Bannerová reklama je jednou z původních reklam na internetu. Její účinnost dnes není vysoká z důvodu tzv. bannerové slepoty. Znamená to, že uživatel si na pohyblivé reklamy v podobě bannerů již zvykl a automaticky je ignoruje. U reklamních bannerů se nejčastěji platí za počet zobrazení a získání návštěvníka se tak s nízkou mírou prokliku prodražuje. Řada mediálních domů proto dnes již nabízí platbu za proklik. To je příležitost mít bannerové kampaně také pro menší firmy.

Bannerová reklama od Lucky Life zahrnuje:

 • bannerová kampaň podle Vašich představ, požadavků a finančního rozpočtu
 • výběr nejvhodnějších serverů pro umístění reklamy přesně pro Vás
 • klademe důraz na kreativitu, originalitu, vystihující stručný popis a zdůraznění užitku pro uživatele
 • všechny formáty splňují podmínky dle SPIRU pro výrobu banneru
 • každá kampaň je sledována, vyhodnocována a případně včas regulována
 • on-line vstupy nebo on-line reporty kampaní
 • součástí každé kampaně, která obsahuje více než 2 reklamní formáty, např. PPC a Facebook nebo CPC bannerová kampaň a PPC, je vždy závěrečná zpráva

Do display advertising zařazujeme také službu Google AdSense.

Zajistíme pro Vás také službu Google AdSense. Jde o zobrazování reklamy z reklamního systému Google AdWords přímo na Vašich webových stránkách. Reklama je vždy systémem vybírána tak, aby souvisela s obsahem Vašeho webu. Google AdSense Vám tak umožňuje vydělávat na platných proklicích a zobrazeních reklamy Google AdWords.

Máte dotaz nebo zájem o nezávaznou nabídku?
Neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 603 923 600 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.
 
 
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno:* 

Telefon:* 

E-mail:* 

Bezpečnostní kód - opište níže uvedený kód:*
Bezpečnostní kód

Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním poskytnutých údajů pro účely
společnosti Lucky Life s.r.o.